-
Младост 3 бл. 325А, София
Ремонт и продажба на компютри и лаптопи
-
Младост 3 бл. 325А, София
Ремонт и продажба на компютри и лаптопи

Монитор Fujitsu B24-8 TE Pro
Основни характеристики:
- 24 инча (60.96см)
- 1920×1080 Full HD
- LED, IPS
- 5 ms
Състояние на дисплея:
Състояние корпус:
Други:
80,00 € / 156,47 лв.
24 инча, IPS Full HD 1920×1080
Технически характеристики на Монитор Fujitsu B24-8 TE Pro
| Модел | B24-8 TE Pro |
|---|---|
| Клас | Професионален |
| Статус на продукта | Отличен |
| Аудио | 2x 2W |
| Интерфейси | Display port, VGA, DVI, USB hub, 3.5 mm jack |
| Размер на дисплея | 24 инча (60.96см) |
| Технология на дисплея | LED, IPS |
| Резолюция на дисплея | 1920x1080 Full HD |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Време за реакция | 5 ms |
| Контраст | 1000:1 / 20 000 000:1 (dynamic) |
| Ъгъл на видимост | 178° H/ 178° V |
| Гаранция | 6 месеца |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Отзиви
Все още няма отзиви.