-
Младост 3 бл. 325А, София
Ремонт и продажба на компютри и лаптопи
-
Младост 3 бл. 325А, София
Ремонт и продажба на компютри и лаптопи

Монитор Fujitsu B23T-7
Основни характеристики:
- 23 инча (58.42см)
- 1920×1080 Full HD
- LED, IPS
- 5 мс
Състояние на дисплея:
Състояние корпус:
Други:
62,00 € / 121,26 лв.
23 инча, IPS Full HD 1920×1080
Технически характеристики на Монитор Fujitsu B23T-7
| Модел | B23T-7 |
|---|---|
| Клас | Професионален |
| Статус на продукта | Отличен |
| Аудио | 2x 1.5W |
| Интерфейси | VGA, DisplayPort, DVI, USB 2.0, 3.5mm audio jack |
| Размер на дисплея | 23 инча (58.42см) |
| Технология на дисплея | LED, IPS |
| Резолюция на дисплея | 1920x1080 Full HD |
| Яркост | 300 cd/m² |
| Време за реакция | 5 мс |
| Контраст | 1000:1/20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост | 178° H/ 178° V |
| Гаранция | 6 месеца |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Отзиви
Все още няма отзиви.