-
Младост 3 бл. 325А, София
Ремонт и продажба на компютри и лаптопи
-
Младост 3 бл. 325А, София
Ремонт и продажба на компютри и лаптопи

Лаптоп HP ProBook 450 G8
Основни характеристики:
- Intel Core i5-1135G7 (8M, 2.40 GHz, до 4.20 GHz)
- 16GB DDR4
- 512GB SSD
- Intel UHD Graphics for 11th Gen Intel Processors
- 15.6 инча (39.62см)
- 1920×1080 Full HD
Състояние на дисплея:
Състояние корпус:
Други:
387,99 € / 758,84 лв.
Изчерпан
Intel® Core™ i5-1135G7, 16GB DDR4, 512GB SSD, IPS Full HD 1920×1080
Технически характеристики на Лаптоп HP ProBook 450 G8
| Модел | ProBook 450 G8 |
|---|---|
| Клас | За Дома и Офиса |
| Статус на продукта | Отличен |
| Процесор | Intel Core i5-1135G7 (8M, 2.40 GHz, до 4.20 GHz) |
| RAM памет | 16GB DDR4 |
| Хард диск | 512GB SSD |
| Видео карта | Intel UHD Graphics for 11th Gen Intel Processors |
| Аудио | High Definition Audio |
| Интерфейси | USB 3.0, USB Type C, HDMI |
| Размер на дисплея | 15.6 инча (39.62см) |
| Технология на дисплея | LED, IPS |
| Резолюция на дисплея | 1920x1080 Full HD |
| Предна камера | Да |
| WiFi | Wi-Fi |
| Четец за карти | Не |
| Гаранция | 6 месеца |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Отзиви
Все още няма отзиви.