-
Младост 3 бл. 325А, София
Ремонт и продажба на компютри и лаптопи
-
Младост 3 бл. 325А, София
Ремонт и продажба на компютри и лаптопи

Лаптоп HP ProBook 650 G10
Основни характеристики:
- Intel Core i5-1345U (12M, 3.50 GHz, до 4.70 GHz)
- 16GB DDR5
- 512GB SSD
- Intel® Iris® Xe Graphics
- 15.6 инча (39.62см)
- 1920×1080 Full HD
Състояние на дисплея:
Състояние корпус:
Други:
593,00 € / 1159,81 лв.
Intel® Core™ i5-1345U, 16GB DDR5, 512GB SSD, Тъчскрийн, IPS Full HD 1920×1080
Технически характеристики на Лаптоп HP ProBook 650 G10
| Модел | ProBook 650 G10 |
|---|---|
| Клас | За дома и офиса |
| Статус на продукта | Отличен |
| Процесор | Intel Core i5-1345U (12M, 3.50 GHz, до 4.70 GHz) |
| RAM памет | 16GB DDR5 |
| Хард диск | 512GB SSD |
| Видео карта | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Аудио | High Definition Audio |
| LAN | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| Интерфейси | HDMI, USB 3.0, USB Type C, Thunderbolt |
| Размер на дисплея | 15.6 инча (39.62см) |
| Технология на дисплея | LED, IPS, Тъчскрийн |
| Резолюция на дисплея | 1920x1080 Full HD |
| Предна камера | Да |
| Четец за карти | Не |
| Гаранция | 6 месеца |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Отзиви
Все още няма отзиви.