-
Младост 3 бл. 325А, София
Ремонт и продажба на компютри и лаптопи
-
Младост 3 бл. 325А, София
Ремонт и продажба на компютри и лаптопи

Лаптоп Dell Latitude 5580
Основни характеристики:
- Intel Core i5-6300U (3M, 2.40 GHz, до 3.00 GHz)
- 16GB DDR4
- 256GB SSD
- Intel HD Graphics 520
- 15.6 инча (39.62см)
- 1920×1080 Full HD
Състояние на дисплея:
Състояние корпус:
Други:
206,00 € / 402,90 лв.
Intel® Core™ i5-6300U, 16GB DDR4, 256GB SSD, IPS Full HD 1920×1080
Технически характеристики на Лаптоп Dell Latitude 5580
| Модел | Latitude 5580 |
|---|---|
| Клас | За дома и офиса |
| Статус на продукта | Отличен |
| Процесор | Intel Core i5-6300U (3M, 2.40 GHz, до 3.00 GHz) |
| RAM памет | 16GB DDR4 |
| Хард диск | 256GB SSD |
| Видео карта | Intel HD Graphics 520 |
| Аудио | High Definition Audio |
| LAN | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| Интерфейси | VGA, mini DisplayPort, HDMI, USB 3.0 DisplayPort, |
| Размер на дисплея | 15.6 инча (39.62см) |
| Технология на дисплея | LED, IPS |
| Резолюция на дисплея | 1920x1080 Full HD |
| Предна камера | Да |
| WiFi | Dell Wireless |
| Четец за карти | Да |
| Гаранция | 6 месеца |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Отзиви
Все още няма отзиви.