-
Младост 3 бл. 325А, София
Ремонт и продажба на компютри и лаптопи
-
Младост 3 бл. 325А, София
Ремонт и продажба на компютри и лаптопи

Лаптоп HP EliteBook 840 G8
Основни характеристики:
- Intel Core i5-1135G7 (8M, 4.20 GHz)
- 16GB DDR4
- 256GB SSD
- Intel Iris Xe Graphics
- 14 инча (35.56см)
- 1920×1080 Full HD
Състояние на дисплея:
Състояние корпус:
Други:
350,00 € / 684,54 лв.
Intel® Core™ i5-1135G7, 16GB DDR4, 256GB SSD, IPS Full HD 1920×1080
Технически характеристики на Лаптоп HP EliteBook 840 G8
| Модел | EliteBook 840 G8 |
|---|---|
| Клас | За дома и офиса |
| Статус на продукта | Отличен |
| Процесор | Intel Core i5-1135G7 (8M, 4.20 GHz) |
| RAM памет | 16GB DDR4 |
| Хард диск | 256GB SSD |
| Видео карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Аудио | High Definition Audio |
| LAN | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| Интерфейси | HDMI, USB Type C, USB 3.0 |
| Размер на дисплея | 14 инча (35.56см) |
| Технология на дисплея | LED, IPS |
| Резолюция на дисплея | 1920x1080 Full HD |
| Предна камера | Да |
| WiFi | Wi-Fi |
| Четец за карти | Да |
| Гаранция | 6 месеца |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Отзиви
Все още няма отзиви.