-
Младост 3 бл. 325А, София
Ремонт и продажба на компютри и лаптопи
-
Младост 3 бл. 325А, София
Ремонт и продажба на компютри и лаптопи

Лаптоп Apple MacBook Pro M1 A2338 (2020) Space Gray
Основни характеристики:
- М1 Осемядрен 3.49 GHz (4 performance cores, 4 efficiency cores)
- 16GB RAM
- 512GB SSD
- Apple GPU with 8-cores
- 13.3 инча (33.78см)
- 2560 x 1600 пиксела
Състояние на дисплея:
Състояние корпус:
Други:
586,99 € / 1148,05 лв.
Изчерпан
Apple M1, 16GB RAM, 512GB SSD, Retina 2560 x 1600, Тъчбар, A2338, Space Gray
Технически характеристики на Лаптоп Apple MacBook Pro M1 A2338 (2020) Space Gray
| Модел | MacBook Pro A2338 M1 (2020) |
|---|---|
| Клас | MacBook |
| Статус на продукта | Добър |
| Процесор | М1 Осемядрен 3.49 GHz (4 performance cores, 4 efficiency cores) |
| RAM памет | 16GB RAM |
| Хард диск | 512GB SSD |
| Видео карта | Apple GPU with 8-cores |
| Аудио | High Definition Audio |
| Интерфейси | 2x Thunderbolt 3 (USB‑C) |
| Цвят | Space Gray |
| Размер на дисплея | 13.3 инча (33.78см) |
| Технология на дисплея | Retina, LED, IPS |
| Резолюция на дисплея | 2560 x 1600 пиксела |
| Предна камера | Да |
| WiFi | Wi-Fi |
| Четец за карти | Не |
| Гаранция | 6 месеца |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Отзиви
Все още няма отзиви.