-
Младост 3 бл. 325А, София
Ремонт и продажба на компютри и лаптопи
-
Младост 3 бл. 325А, София
Ремонт и продажба на компютри и лаптопи

Работна станция Dell Precision 7910 Tower
Основни характеристики:
- Intel Xeon E5-2637 V3 (15M, 3.50 GHz, до 3.70 GHz)
- 64GB DDR4
- 256GB SSD + 1TB HDD
- NVIDIA Quadro M4000 (256-bit, 8GB GDDR5)
Състояние корпус:
Други:
474,99 € / 929,00 лв.
Изчерпан
Intel® Xeon® E5-2637 V3, 64GB DDR4, 256GB SSD + 1TB HDD, Quadro M4000
Технически характеристики на Работна станция Dell Precision 7910 Tower
| Модел | Precision 7910 Tower |
|---|---|
| Клас | Работна станция |
| Статус на продукта | Отличен |
| Процесор | Intel Xeon E5-2637 V3 (15M, 3.50 GHz, до 3.70 GHz) |
| RAM памет | 64GB DDR4 |
| Хард диск | 256GB SSD + 1TB HDD |
| Видео карта | NVIDIA Quadro M4000 (256-bit, 8GB GDDR5) |
| Аудио | High Definition Audio |
| LAN | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| Интерфейси | DisplayPort, USB 2.0, USB 3.0 |
| Гаранция | 6 месеца |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Отзиви
Все още няма отзиви.