-
Младост 3 бл. 325А, София
Ремонт и продажба на компютри и лаптопи
-
Младост 3 бл. 325А, София
Ремонт и продажба на компютри и лаптопи

Работна станция Dell Precision 3420 SFF
Основни характеристики:
- Intel Xeon Е3-1270 v6 (8M, 3.80 GHz, до 4.20 GHz)
- 16GB DDR4
- 512GB SSD
- NVIDIA Quadro P1000 (128-bit, 4GB GDDR5)
Състояние корпус:
Други:
161,00 € / 314,89 лв.
Изчерпан
Intel® Xeon® E3-1270 V6, 16GB DDR4, 512GB SSD, Quadro P1000
Технически характеристики на Работна станция Dell Precision 3420 SFF
| Модел | Precision 3420 SFF |
|---|---|
| Клас | Настолна Работна станция |
| Статус на продукта | Отличен |
| Процесор | Intel Xeon Е3-1270 v6 (8M, 3.80 GHz, до 4.20 GHz) |
| RAM памет | 16GB DDR4 |
| Хард диск | 512GB SSD |
| Видео карта | NVIDIA Quadro P1000 (128-bit, 4GB GDDR5) |
| Аудио | High Definition Audio |
| LAN | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| Интерфейси | DisplayPort, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, Mini DisplayPort |
| Гаранция | 6 месеца |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Отзиви
Все още няма отзиви.