-
Младост 3 бл. 325А, София
Ремонт и продажба на компютри и лаптопи
-
Младост 3 бл. 325А, София
Ремонт и продажба на компютри и лаптопи

Лаптоп Microsoft Surface Studio (1964) 2-in-1
Основни характеристики:
- Intel Core i7-11370H (12M, 3.30 GHz, до 4.80 GHz)
- 32GB DDR4
- 1TB SSD
- NVIDIA GeForce RTX A2000 (128-bit, 4GB DDR6)
- 14.4 инча (36.57см)
- 2400 x 1600
Състояние на дисплея:
Състояние корпус:
Други:
1178,00 € / 2303,97 лв.
Intel® Core™ i7-11370H, 32GB DDR4, 1TB SSD, Тъчскрийн IPS 2400 x 1600, NVIDIA GeForce RTX A2000
Технически характеристики на Лаптоп Microsoft Surface Studio (1964) 2-in-1
| Модел | MS Studio (Model 1964) |
|---|---|
| Клас | Тънки и леки |
| Статус на продукта | Като нов |
| Процесор | Intel Core i7-11370H (12M, 3.30 GHz, до 4.80 GHz) |
| RAM памет | 32GB DDR4 |
| Хард диск | 1TB SSD |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX A2000 (128-bit, 4GB DDR6) |
| Аудио | High Definition Audio |
| Интерфейси | Thunderbolt, USB Type C, |
| Размер на дисплея | 14.4 инча (36.57см) |
| Технология на дисплея | Тъчскрийн, LED, IPS |
| Резолюция на дисплея | 2400 x 1600 |
| Предна камера | Да |
| Четец за карти | - |
| Гаранция | 6 месеца |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Отзиви
Все още няма отзиви.