-
Младост 3 бл. 325А, София
Ремонт и продажба на компютри и лаптопи
-
Младост 3 бл. 325А, София
Ремонт и продажба на компютри и лаптопи

Лаптоп HP EliteBook 830 G8
Основни характеристики:
- Intel Core i5-1145G7 (8M, 2.60 GHz, до 4.40 GHz)
- 16GB DDR4
- 512GB SSD
- Intel Iris Xe Graphics
- 13.3 инча (33.78 см)
- 1920×1080 Full HD
Състояние на дисплея:
Състояние корпус:
Други:
332,00 € / 649,34 лв.
Intel® Core™ i5-1145G7, 16GB DDR4, 512GB SSD, Тъчскрийн, IPS Full HD 1920×1080
Технически характеристики на Лаптоп HP EliteBook 830 G8
| Модел | EliteBook 830 G8 |
|---|---|
| Клас | Ултрабук |
| Статус на продукта | Отличен |
| Процесор | Intel Core i5-1145G7 (8M, 2.60 GHz, до 4.40 GHz) |
| RAM памет | 16GB DDR4 |
| Хард диск | 512GB SSD |
| Видео карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Аудио | High Definition Audio |
| Интерфейси | HDMI, USB 3.0, Thunderbolt |
| Размер на дисплея | 13.3 инча (33.78 см) |
| Технология на дисплея | LED, IPS, Тъчскрийн |
| Резолюция на дисплея | 1920x1080 Full HD |
| Предна камера | Да |
| WiFi | Wi-Fi |
| Четец за карти | Не |
| Гаранция | 6 месеца |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Отзиви
Все още няма отзиви.