-
Младост 3 бл. 325А, София
Ремонт и продажба на компютри и лаптопи
-
Младост 3 бл. 325А, София
Ремонт и продажба на компютри и лаптопи

Лаптоп Apple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray
Основни характеристики:
- М1 Pro Десетядрен 3.49 GHz (8 performance cores, 2 efficiency cores)
- 16GB LPDDR5
- 512GB SSD
- Apple M1 Pro (16 core GPU)
- 16.2 инча (41.14 см)
- 3456×2234 пиксела
Състояние на дисплея:
Състояние корпус:
Други:
816,99 € / 1597,89 лв.
Изчерпан
Apple M1 Pro, 16GB LPDDR5, 512GB SSD, Liquid Retina XDR 3456×2234, A2485, Space Gray
Технически характеристики на Лаптоп Apple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray
| Модел | MacBook Pro 16.2 A2485 (2021) |
|---|---|
| Клас | MacBook |
| Статус на продукта | Добър |
| Процесор | М1 Pro Десетядрен 3.49 GHz (8 performance cores, 2 efficiency cores) |
| RAM памет | 16GB LPDDR5 |
| Хард диск | 512GB SSD |
| Видео карта | Apple M1 Pro (16 core GPU) |
| Аудио | High Definition Audio |
| LAN | Не |
| Интерфейси | 3x Thunderbolt 4 (USB C), HDMI 2.0 |
| Цвят | Space Gray |
| Размер на дисплея | 16.2 инча (41.14 см) |
| Технология на дисплея | Liquid Retina XDR |
| Резолюция на дисплея | 3456x2234 пиксела |
| Предна камера | 1080p FaceTime HD webcam |
| Оптично устройство | Не |
| WiFi | Wi-Fi |
| Четец за карти | Да |
| Гаранция | 6 месеца |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Отзиви
Все още няма отзиви.